![](http://photos1.blogger.com/blogger/7083/3866/320/cable150.jpg)
Σήμερα βρέθηκα εκτός σύνδεσης για δύο ώρες και κάτι λόγο εργασιών στους κόμβους της περιοχής. Το αποτέλεσμα? Μπορώ να πω κανένα (προς το παρόν). Η ταχύτητά μου είναι χειρότερη από αυτή που είχα πριν γίνει η πολυπόθητη αναβάθμιση.. Απορώ που τουλάχιστον καταφέρνω να συνδεθώ και να κάνω αξιοπρεπές browsing..
Μάλλον η ιστορία με την αναβάθμιση θα τραβήξει αρκετό ακόμα μέχρι να σταθεροποιηθούν τα πράγματα και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να περιμένουμε..
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου