-1.000.000.000 Μηνύματα...
-7.000 Θεματικές ενότητες...
-Ένα FORUM...
ARTINOI.GR The Meeting Reloaded
"Εν Άρτη", 09/04/2007, 14:00 pm.
Μια μεγάλη κ τρελή παρέα ανθρώπων που αποφασίσανε να γνωριστούνε και να μην κρύβονται πλέον πίσω από ένα nickname.
-2 νέοι (και ωραίοι...) ποζάρουν με ένα παλαιότερο μέλος.
-Η φωτό ξεγελάει........
-Είμαστε πολλοί αλλά είμαστε σκόρπιοι..
-Τι καλά που περνάμε.. ε?
-Νιώθω πολύ άσχημα ανάμεσα σε τόσους παλιούς...
Τελικά μετά από πολύ γέλιο, πολύ περισσότερες μπύρες (όχι, δεν είμαστε καλά παιδιά) , χρήσιμες συζητήσεις-γνωριμίες κ.λπ. μαζευτήκαμε λίγο μετά της 6 (άλλωστε ο σερβιτόρος μας είχε βαρεθεί) Η υπόσχεση ήταν να ξαναβρεθούμε ακόμη περισσότεροι και να περάσουμε ακόμη καλύτερα. Όσοι δεν ήρθανε, απλά ΧΑΣΑΝΕ!
Μια μεγάλη κ τρελή παρέα ανθρώπων που αποφασίσανε να γνωριστούνε και να μην κρύβονται πλέον πίσω από ένα nickname.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh49BtQrB_gV8EYqXwNHyohgkfTikaeKcoiGepcYbkVY5vaTvcEyxPMdLXvuqdSNuG1aTshtAucZHTVwG5qlYQ47bGE6K1ThWzwTQ58Tpsn86Ep-RDIn5rPzmdh2E6cSysuo5a6/s400/DSC_0160.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiw2MDG51350M02Zi0iV3PJpyZT6H0NEvi2xhHQ5MYDL6g5faOQAJ444RJOHF55W4_Xms8cqEQl4JNcamIqU0nwo5n7tajWrCfTNlGETtB0heuXBlMLt3fnLYkv1eCwxTP6wtao/s400/DSC_0111.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhNTqP9bnX6pHxoYVzGew4E7ld0ny8mlspitP17UV-CqZG4-5aLzH8WGKlSU2v1iRARVeZDwodcvAk2_-VQReIJhJ6CUUgobvtz0b3mXjkT7oBdNKHRMQ_591VBveTg82RebJSZ/s400/DSC_0109.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhb_M7p574_ruOzrjPs7VjUqW5kwcTj1a8R8wVdyUyRyZWv4WCcdh2iL5c5cjiWJgcVTz9dLAd8k08c2kPDKOWUR829PK1_BBgopbpznBoiPg0A6FZc46abrX89k5MqvX6vN1EH/s400/DSC_0112.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiP_LeqYdpiOSlKcMmCiDTRuIcxZIfItH_xrAjLq5fmxpa6GWppFuD1Fn1KX8ZHl3aqbxtx2V_Psb7e_ULFTmQtZi66xXQD0r7aDigQTgLfLWWbr5LhGrP7nOTssZ86jjJfUSxv/s400/DSC_0140.jpg)
Τελικά μετά από πολύ γέλιο, πολύ περισσότερες μπύρες (όχι, δεν είμαστε καλά παιδιά) , χρήσιμες συζητήσεις-γνωριμίες κ.λπ. μαζευτήκαμε λίγο μετά της 6 (άλλωστε ο σερβιτόρος μας είχε βαρεθεί) Η υπόσχεση ήταν να ξαναβρεθούμε ακόμη περισσότεροι και να περάσουμε ακόμη καλύτερα. Όσοι δεν ήρθανε, απλά ΧΑΣΑΝΕ!
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου