![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhjllEy0dk6VFpP3DptAbMxt6WSlRWzTGY13Vrw2WniALmGFJnHUhwbsCjQu7yOqemK7JwV8POqE3g4rW2liOQaN1Q7ikJSf5sVMH8hRswvDfhfLwRXfc04Hgn57t7rM95YulHD/s320/24112008202.jpg)
Ένας ταχυδρομικός φάκελος ο οποίος περιείχε το μέσο εγκατάστασης στη χάρτινη και λιτή θήκη του και 4 αυτοκόλλητα :) αυτά όλα και όλα μου έστειλε η Canonical από την Ολλανδία χωρίς καμία απολύτως χρέωση.
Αν και ο φορητός μου έχει εδώ και μέρες μόνιμα εγκατεστημένη την τελική έκδοση το cd θα χρησιμοποιηθεί για εκαταστάσεις σε φίλους και γνωστούς που θέλουν να δοκιμάσουν το απαγορευμένο.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου