![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiTTWuWJn3TYCGbXAhZgg2DLaWUHRj2B3s11Scdz-z6BsjN_rKeYNTaMciKwKzQPPy9-zNWQI9msTjOrvIU1b8VjOCQf_MephE_f6oktMjr6g_S9T9hgQEa57Jn0-L7s2jTo5CF/s200/earth+stood+still.jpg)
Όσοι από εσάς τη δείτε [ για εσένα πάει αυτό Δήμητρα ;) ] σίγουρα δεν θα το μετανοιώσετε, τα διάφορα μυνήματα που περνάει με επιτυχία (λόγω spoilers δεν θα ήθελα να μπω σε λεπτομέρειες) η δυνατή ατμόσφαιρα, τα προσεγμένα ειδικά εφέ και οι ερμηνείες των πρωταγωνιστών, ο Keanu Reevs στο ρόλο του "ξένου" Κλάατου, η Jennifer Connelly στο ρόλο της Δρ. Helen Benson, όπως επίσης και ο Robert Knepper (prison break) στο ρόλο του συνταγματάρχη, είναι στοιχεία που θα σας κρατήσουν μέχρι το τέλος.
"Αν η γη πεθάνει, θα πεθάνετε κ εσείς. Αν πεθάνετε εσείς η γη θα επιζήσει"
"Αν η γη πεθάνει, θα πεθάνετε κ εσείς. Αν πεθάνετε εσείς η γη θα επιζήσει"
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου