![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhykL3Ak_GxUcfaXadogrUQ4X4UH3JMYsSO4yjIYmGSl7rLvjkRs-vJFRgNoyVTAQLGTzyiZZkOPFKajGj99nt1xubwnhA60FDk-DVUze8_zTn33sw0bfGeFOkLY7xdra6x_7mo/s400/Screenshot.png)
Πριν μερικές ημέρες κυκλοφόρησε τελικά η νέα έκδοση Ubuntu LTS (Long Time Support) 8.04 με το κωδικό όνομα Hardy Heron. Πολλά προβλήματα κάνανε την εμφάνισή τους που στην 7.10 απλά δεν υπήρχαν. Στα θετικά συγκαταλέγεται η μεγαλύτερη και αμμεσότερη υποστήριξη συσκευών και η ταχύτητα απόκρισης. Αυτή τη στιγμή είμαι σε dual boot με τα ΧΡ και όλα λειτουργούν ομαλά (προς το παρόν τουλάχιστον). Δεν θέλω να ξαναφτιάξω τον Grub, βαριέμαι απίστευτα.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου